HAKKIMIZDA

Neler Yapıyoruz?

AS PİR Tekstil, modanın öncüsü olarak her sezonun en güncel trendlerini takip ederek kalite ve stilin mükemmel bir birleşimini sunar. Bay-bayan kıyafet üretimi yapan firmamız, ürünlerinde kalite standartlarına titizlikle sadık kalırken, çevre dostu ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla gelecek nesillere sorumluluk bilinciyle yaklaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören AS PİR Tekstil, şıklığı ve konforu bir araya getirerek müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

AS PİR
Kaliteli Ürün

Kaliteli Ürün

Tecrübeli Ekip

Tecrübeli Ekip

Hızlı Hizmet

Hızlı Hizmet

AS PİR

Hakkımızda

AS PİR Tekstil 2003 yılında Hazır Giyim İmalathanesi olarak İstanbul’da Faruk Gülmez tarafından kuruldu. Moda trendlerini takip ederek, özenle çalıştığı ekibiyle yıllar içinde Avrupa, Rusya ve Arap ülkelerine yüklü ihracatlar yaparak büyüme sağladı. Ürünler kalite standartlarına uyarak titizlikle oluşturulmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören AS PİR Tekstil, ekip çalışmasıyla istenilen hizmeti eksiksiz olarak sunmaktadır. Yıllar içerisinde İstanbul’da başlayan üretim daha da büyüyerek 2022'de kapasitesini arttırarak Bitlis’de 2. imalathanesini kurmuştur.

Kurulduğundan beri gelişen bu süreçte kendi markaları olan Anou Anou‘yu kurup yurt dışı satışlarına da başlamıştır. Bünyesindeki patentli markaları Ronida, Vivo Adriano ve Inzan‘la da farklı platformlarda örme hazır giyim satışları yapmaktadır.

Daha Fazla

Markalar

Anou Anou
Anou Anou
Ronida
Ronida
Vivo Adriano
Vivo Adriano
İnzan
İnzan